Залізничні вантажоперевезення

Широка мережа залізниць в Європі дозволяє забезпечити швидкі і економічно ефективні перевезення. Ми вирішуємо найскладніші питання в організації залізничних перевезень. Високий рівень професіоналізму і якості наших послуг – гарантія безпечного та чіткого перевезення Вашого вантажу.

hero bg
Замовити дзвінок
Натискаючи кнопку «Відправити», я погоджуюся з умовами та політикою конфіденційності сайту.

Залізничні вантажоперевезення

Митне оформлення
Міжнародні залізничні перевезення - одна з послуг интермодальной логістики в MIKO Group. Жд вантажоперевезення для наших клієнтів здійснюються контейнерними поїздами. Ми перевозимо наливні вантажі в танк-контейнерах і інші види вантажів в контейнерах 40 футів. В даний момент ця послуга доступна для 2 напрямків: Китай і Західна Європа. MIKO Group - міжнародний логістичний оператор рівня 3PL. Наша основна спеціалізація - міжнародні автомобільні перевезення наливних і фасованих вантажів. Однією з основних цінностей нашої компанії є турбота про навколишнє середовище і сталий майбутньому. Так як традиційна логістика не завжди екологічна, в останні роки ми активно розвиваємо напрямок интермодальной логістики. Поєднання автомобільного перевезення з контейнерами, які доставляють по морю і залізниці, дозволяє оптимізувати вартість перевезення, терміни доставки і скоротити викиди в навколишнє середовище.

Переваги міжнародних ЖД вантажоперевезень від Miko Group

Міжнародні залізничні перевезення від професіоналів MIKO Group - це:
 • Надійно. 13-річний досвід в логістиці складних видів вантажів по всьому світу і високі європейські стандарти обумовлюють максимальний рівень безпеки: ваш вантаж буде доставлений в цілості.
 • Зрозуміло. Логістична компанія Miko Group надає для клієнтів комплексні рішення. Це означає, що кожен етап перевезення і всі її учасники контролюється нашими фахівцями. Ми допомагаємо клієнтам з усіма питаннями: від документації до навантаження і вивантаження. Клієнти також регулярно отримують від нас інформацію про статус доставки і локації вантажу.
 • Екологічно. Використання інтермодальних рішень замість автомобільного транспорту в міжнародних перевезеннях дозволяють знизити рівень викидів вуглекислого газу до 60%.

Етапи здійснення міжнародних ЖД перевезень

Залізничні перевезення вантажів у MIKO організовує команда интермодальной логістики. Процедура дуже схожа на роботу з морськими перевезеннями. Коли ви розміщуєте запит на доставку, ми:
 1. Збираємо всю інформацію про вантаж і необхідному типі контейнера;
 2. Зв'язуємося з агентом з перевезення жд вантажів, щоб знайти і забронювати місце на контейнерному поїзді;
 3. Так як вантажоперевезення залізничним транспортом часто поєднують з морськими перевезеннями, при потребі організовуємо доставку товару з порту до жд терміналу і перевантаження;
 4. Повністю контролюємо вантаж в дорозі і регулярно оновлюємо для Вас інформацію про локації і датах доставки;
 5. При необхідності проводимо процедури митного очищення вантажу;
 6. Надаємо послуги консалтингу з питань жд перевезень;
 7. Організовуємо доставку вантажу від жд терміналу до точки вивантаження.

В які напрямки здійснюється доставка вантажів залізницею

В даний момент ми реалізовуємо залізничні перевезення контейнерними поїздами за двома напрямками:
 • Азія (Китай). Нові контейнерні поїзди з Китаю в Україну дають можливість оптимізувати вартість перевезення і зменшити транзитний час.
 • Західна Європа (всі країни). Залізничні вантажоперевезення з Європи - відмінне рішення для перевезення наливної сировини і негабаритних вантажів.

Тарифи на залізничні вантажоперевезення

Тарифи на залізничні вантажоперевезення залежать від декількох факторів:
 • Клас вантажу. Перевезення ADR і не ADR вантажу варто по-різному.
 • Тип вантажу. Налив в цистерні, рідина в flexi танку, негабаритний обладнання або звичайний LCL контейнер - для кожного типу вантажу тариф буде відрізнятися.
 • Розмір і тип контейнера. Стандартні розміри контейнерів: 20 і 40 футів. Крім звичайних контейнерів, використовують також жд платформи, цистерни і flexi танки. Зверніть увагу, що залізничні перевізники використовують тільки контейнери 40 футів.
 • Ціна залізничних вантажоперевезень також схильна до переглядам тарифів: коли морські фрахти ростуть, ціни на залізничні перевезення також збільшуються.
Дізнатися вартість міжнародних залізничних перевезень в Україні та залишити заявку можна, заповнивши форму на сайті, або зателефонувавши за телефоном: +38 067 657-33-40. Відвідайте також сторінку: розрахунок вартості авіаперевезень вантажів.
Заповніть форму для розрахунку вартості
Додаткова інформація
Фасовані
Наливні
Контактні дані
Запит успішно відправлений
Натискаючи кнопку «Відправити», я погоджуюся з умовами та політикою конфіденційності сайту.