Міжнародні перевезення наливних вантажів

Міжнародні перевезення наливних вантажів
Замовити дзвінок
Натискаючи кнопку «Відправити», я погоджуюся з умовами та політикою конфіденційності сайту.

Міжнародні перевезення наливних вантажів

Міжнародні перевезення наливних вантажів

Міжнародне перевезення наливних вантажів від MIKO Group – це 13 років досвіду, кращі європейські стандарти, високий рівень експертність і турбота про стійкий майбутньому. Діяльність компанії почалася в 2008 році саме з цього напрямку, і зараз MIKO Group по праву вважається одним з кращих логістичних операторів для перевезення наливних вантажів автоцистернами.

Секрет щорічного зростання компанії і сотень задоволених клієнтів в постійному вдосконаленні технологій і процедур нашої роботи. MIKO Group – одна з перших повністю українських логістичних компаній, яка успішно пройшла оцінку на відповідність стандартам безпеки європейської хімічної промисловості – SQAS. Серед наших клієнтів такі відомі хімічні концерни як BASF, DOW, CIECH, Grupa Azoty і ін. На умовах DAP ми доставляємо їх продукцію в Україні та СНД. Нам також довіряють найбільші українські компанії, для яких ми здійснюємо доставки на умовах FCA. Крім SQAS, наш транспорт також має сертифікацією GMP + та ISOPA, що означає, що ми можемо перевозити технічні та кормові GMP + вантажі і ізоцианати.

Власний автопарк MIKO Group – це більше 95 одиниць танк-контейнерів і тягачів класу Євро-5 і Євро-6. Так як наш підхід полягає в тому, щоб пропонувати клієнтам готові комплексні логістичні рішення, а не тільки перевезення, ми розвиваємо єдиний в Україні проект мийки для цистерн по стандарту EFTCO. EFTCO мийки для автоцистерн – це 100% автоматичне обладнання, аналогів якому немає в Україні, контроль попередніх продуктів, недопуск перевезення харчової сировини після хімічного, легальна утилізація відходів, і багато іншого. Детальніше про проект читайте тут.

Особливості доставки наливних вантажів

Міжнародні вантажоперевезення автоцистернами по європейським стандартам вимагають чіткого виконання процедур від всіх організаторів і учасників перевезення. Серед можливих труднощів:

  1. Збереження властивостей вантажу. Наприклад, деякі види хімічної сировини вимагають постійної підтримки температури, інакше вони втрачають хімічні властивості. Доставка наливних вантажів з Європи займає близько тижня, і весь цей час забезпечувати стабільність температурного режиму на наших машинах допомагають установки Webasto.
  2. Алгоритм дій водія при завантаження / розвантаження і в разі критичних ситуацій. Оцінка якості послуг SQAS означає, що кожна перевезення в MIKO Group проходить по регламентованої процедури, якої ми навчаємо водіїв. Крім того, для перевізників на умовах DAP у європейських концернів зазвичай є чек листи того, як повинен бути екіпірований і вести себе водій на заводі. Перевезення рідких вантажів завжди несе екологічні ризики, тому водії MIKO Group знають, як вести себе в будь-який непередбаченої ситуації.
  3. Технічні проблеми в дорозі. Як і будь-які механізми, машини іноді виходять з ладу. Мобільна команда технічної підтримки MIKO Group готова в будь-який момент виїхати за Україну і ближнім країнам, щоб допомогти водієві і / або доставити необхідне для завантаження / розвантаження обладнання.

Тарифи на міжнародну транспортування рідких вантажів

Тарифи на перевезення традиційно залежать від складності завдання, яку ми отримаємо від клієнта. Параметри вантажу, відстань, додаткові послуги та поточна ситуація на ринку транспорту матимуть значення при прорахунку вартості. Щоб точно дізнатися вартість виконання Вашого запиту, залиште контакти в формі на сайті, або зв’яжіться з нами по телефону і e-mail: +380676573340, info@miko-transport.com.ua.

Які види транспорту використовуються для перевезення наливних вантажів?

Для вантажоперевезення наливних вантажів ми пропонуємо кілька видів логістичних рішень:

  1. Вантажоперевезення автоцистернами. Використовуємо власний транспорт і перевірених субпідрядників. Наші водії регулярно проходять тренінги для підвищення кваліфікації та аудити відділу якості. Також доступний ADR транспорт – спеціально обладнані тягачі. Ми використовуємо авто класу екологічності Євро-5 і Євро-6 і розробляємо оптимальні маршрути, щоб мінімізувати негативний вплив на навколишнє середовище. Для вантажів, що вимагають дотримання температурного режиму, частина танк-контейнерів обладнана німецькими установками Webasto.
  2. Інтермодальні рішення. Доставка рідких вантажів з будь-якої точки світу в спеціально обладнаних танк контейнерах і flexi танках морем і залізницею. Основні напрямки – Азія, Північна і Південна Америка, Європа.

Де замовити міжнародну транспортування наливних вантажів Україні?

Транспортування наливних вантажів вимагає надійного партнера в міжнародній логістиці. Міжнародна транспортна компанія Miko Group – ідеальний вибір, якщо ви шукаєте надійну і стійку логістику для Ваших вантажів. Відвідайте також сторінки залізничні вантажоперевезення і інтермодальні вантажоперевезення.

Заповніть форму для розрахунку вартості
Додаткова інформація
Фасовані
Наливні
Контактні дані
Запит успішно відправлений
Натискаючи кнопку «Відправити», я погоджуюся з умовами та політикою конфіденційності сайту.