Транспортування негабаритних вантажів

Транспортування негабаритних вантажів
Замовити дзвінок
Натискаючи кнопку «Відправити», я погоджуюся з умовами та політикою конфіденційності сайту.

Транспортування негабаритних вантажів

Транспортування негабаритних вантажів

Перевезення великогабаритних вантажів – одна з можливостей логістичного оператора MIKO Group. Ми успішно організовуємо міжнародну доставку нестандартних вантажів і надаємо клієнтам індивідуально розроблені транспортні рішення. Наші фахівці розбираються у всіх тонкощах роботи з крупногабарітов: від необхідних документів і дозволів до нюансів митного оформлення.

Негабаритні перевезення в MIKO Group застраховані на 10 000 000 євро європейським GTPL страхуванням. Ми працюємо за європейськими стандартами і найбільше цінуємо безпеку і якість надаваних нами послуг.

Географія перевезень охоплює всю Європу і СНД. Мультимодальні рішення дозволяють доставити крупногабарітов також з Азії, Африки, Південної та Північної Америки. Серед цікавих кейсів команди MIKO по доставці негабаритних вантажів – організація переїзду і митне оформлення асфальтного заводу з усім обладнанням.

Етапи організації великогабаритних вантажів

 1. Транспортування негабаритних вантажів: прийом запиту. Наш менеджер уточнює всю необхідну інформацію для перевезення: напрямок, габарити і особливості вантажу, дати відправлення, і т.д. При необхідності фахівці MIKO Group надають послуги консалтингу. Ми допомагаємо створити найбільш оптимальне логістичне рішення, з огляду на Ваші потреби та можливості.
 2. Підбір транспорту для перевезення негабаритних вантажів відповідно до вимог. Під час підбору транспорту ми враховуємо всі Ваші вимоги та особливості вантажу. Наприклад, перевезення негабариту може зажадати супроводу і спеціальних дозволів. Перевезення важких вантажів здійснюється специфічним видом транспорту.
 3. Особливість нашої пропозиції – комплексне логістичне рішення від професіоналів. Ми все передбачили: Вам не потрібно турбуватися про організаційні моменти, через які перевезення може піти не за планом. До того ж, MIKO Group співпрацює тільки з перевіреними транспортними компаніями, які пройшли внутрішній аудит якості. Це дозволяє постійно забезпечувати клієнтів необхідним обсягом надійного транспорту.
 4. Контроль завантаження. Фотофіксація. Кожне завантаження по стандартам MIKO Group підлягає фотофіксації, щоб переконатися у відповідності правильній процедурі. При транспортуванні негабариту це особливо важливо.
  Повний контроль перевезення. Ваш менеджер виконує роль єдиного інформаційного вікна між усіма учасниками доставки. Ви можете звертатися до нього / неї з будь-яких питань, без необхідності телефонувати диспетчеру, водієві або брокеру. Клієнти отримують актуальну інформацію про вантаж від менеджера мінімум два рази на день, і можуть відстежувати вантаж онлайн на сайті. Ваші великогабаритні перевезення під надійним контролем: Ви завжди будете в курсі того, що відбувається з доставкою.
 5. Прибуття в точку вивантаження. Успішна доставка від MIKO Group закінчується в точці вивантаження. Ми контролюємо прибуття автомобіля в термін і передачу всіх необхідних документів. При необхідності, менеджер за якістю може проконсультувати клієнта по нормам і вимогам для правильної вивантаження крупногабарітов.

Якими видами транспорту здійснюється перевезення негабариту?

 • Автомобільний транспорт. Доставка негабаритних вантажів найчастіше здійснюється саме цим видом транспорту.
 • Мультимодальное рішення. Потрібно доставити важкий верстат з Китаю? Найбільш оптимальним способом буде мультимодальная перевезення: контейнером по морю + на авто з порту до місця призначення.
 • ЖД перевезення негабаритних вантажів може бути як частиною мультимодального рішення, так і окремою послугою для міжнародної і внутрішньоукраїнського доставки.
  Де замовити міжнародну транспортування негабаритних вантажів за вигідними цінами в Україні?

Важкі, довгі, великі, складаються з декількох частин – якісне перевезення негабаритних вантажів це частина професійного портфоліо досвідченої команди MIKO Group. Ми успішно організували доставки негабаритів для багатьох підприємств в Україні та за кордоном. Логісти та спеціалісти відділу якості MIKO Group добре розуміють потреби клієнтів для подібних перевезень.

Наші клієнти цінують високий рівень сервісу в MIKO Group. Ми робимо все можливе, щоб Ви не турбувалися про свій вантаж: максимальний рівень контролю якості на всіх етапах доставки і постійна комунікація з клієнтами знижують всі ризики, пов’язані з перевезенням. Чи готові придбати надійного партнера в міжнародній логістиці?

Також ми надаємо:

 • рефрижераторні перевезення
 • перевезення фасованих вантажів
 • перевезення збірних вантажів

Щоб відправити заявку на прорахунок, залиште свої контакти в формі на сайті або напишіть нам на info@miko-transport.com.ua.

Заповніть форму для розрахунку вартості
Додаткова інформація
Фасовані
Наливні
Контактні дані
Запит успішно відправлений
Натискаючи кнопку «Відправити», я погоджуюся з умовами та політикою конфіденційності сайту.