Інтермодальні перевезення

Висока якість послуг інтермодальної логістики в MIKO Group можливе через наше багаторічне партнерство з багатьма відомими транспортними компаніями. Ми постійно проводимо відвантаження контейнерів в портах по всьому світу, що робить нас особливо гнучкими у вирішенні завдань будь-якої складності. Ми також пропонуємо найбільш економічно ефективні і швидкі рішення – об’єднуючи морську і залізничну логістику.

hero bg
Замовити дзвінок
Натискаючи кнопку «Відправити», я погоджуюся з умовами та політикою конфіденційності сайту.

Інтермодальні перевезення

Експедиція збірних контейнерів на Азіатському напрямку для будь-яких вантажів
Організація інтермодальних перевезень - одна з спеціалізацій MIKOTeam. Ми доставляємо обладнання, сировину та товари народного споживання для наших клієнтів з будь-якої точки земної кулі. Крім стандартних контейнерів, ми працюємо також з рефрижераторами і flexi танками, що дозволяють перевозити вантажі з температурним режимом і рідини. MIKO Group - це компанія з величезним досвідом перевезення небезпечних вантажів, тому інтермодальні перевезення вантажів включають також роботу з ADR. Інтермодальні перевезення стають трендом в логістиці по всьому світу і в Україні. Поєднання автомобільного та контейнерного транспорту по морю і залізниці дає більше можливостей для розширення географії перевезень та турботі про екологію. Використання інтермодальних рішень зменшує негативний вплив транспорту на навколишнє середовище і викиди вуглекислого газу в атмосферу в кілька разів.

Основні особливості інтермодальних перевезень

  • Широка і гнучка географія перевезення: интермодальная логістика пов'язує між собою всі континенти.
  • Можливість перевозити будь-які типи вантажів: від величезних верстатів до рідин в flexi танках.
  • Транспорт для будь-якого бюджету і завдання: змішана перевезення вантажів - це і контейнерні перевезення морем, і залізничні перевезення вантажів, і авіадоставка вантажів.

Від чого залежить вартість интермодальной перевезення?

Вартість интермодальной перевезення залежить перш за все від типу транспорту. Традиційно, авіаперевезення - найдорожчі, морські оптимальні за вартістю, а залізничні - порівняно недорогі. Має значення відстань і маршрут: чим більше видів транспорту використовується, і чим більше відстань, тим дорожче перевезення.

Чому варто замовити інтермодальні перевезення вантажів?

3 аргументу на користь интермодальной логістики:
  • Екологічно. Викиди вуглекислого газу і негативний вплив на навколишнє середовище зменшуються в рази при використанні морського і залізничного транспорту.
  • Вигідно. Для багатьох напрямків інтермодальні рішення мають більш оптимальні ціни.
  • Відмінне рішення складних логістичних завдань. Великі відстані, складні маршрути, доставка негабаритних і хімічних вантажів з іншого континенту - все це стає можливим з интермодальной логістикою.
Транспортна логістика інтермодальних перевезень - це безперервний контроль за всіма елементами перевезення. Поєднання декількох видів транспорту і безліч факторів, що впливають на послідовну перевезення, вимагають постійної уваги професіоналів. Фахівці MIKO Group 24/7 стежать за перевезенням 24/7. Ми регулярно інформуємо клієнтів про місцезнаходження вантажу. Великий досвід менеджерів і логістів обумовлює надійність і безпроблемність доставки. Замовити інтермодальні перевезення в MIKO Group: intermodal@miko-transport.com.ua. Ми можемо запропонувати будь-який вид интермодального транспорту, і розробляємо комплексне рішення спеціально для Вас!
Заповніть форму для розрахунку вартості
Додаткова інформація
Фасовані
Наливні
Контактні дані
Запит успішно відправлений
Натискаючи кнопку «Відправити», я погоджуюся з умовами та політикою конфіденційності сайту.