Перевезення збірних вантажів

Перевезення збірних вантажів
Замовити дзвінок
Натискаючи кнопку «Відправити», я погоджуюся з умовами та політикою конфіденційності сайту.

Перевезення збірних вантажів

Перевезення збірних вантажів

Збірні вантажі (або LTL / LCL) – це відмінний спосіб доставити невеликі партії товарів і заощадити на перевезенні. Міжнародна доставка збірних вантажів – одне з ключових напрямків роботи нашої дочірньої компанії Cargo Delivery Trans. Логісти та менеджери щодня керують великою кількістю збірних доставок по всій Європі для десятків клієнтів.

Найчастіше ми організовуємо вантажні перевезення збірних вантажів для індустрії FMCG: дуже затребувані збірні вантажоперевезення харчової продукції в рефрижераторах і товарів народного споживання в тенти. Інші популярні категорії “догрузов” – будматеріали та лікарські препарати. ADR вантажі теж можна перевозити як LTL, більш того, якщо вага небезпечного вантажу не перевищує 100 кг, для деяких класів небезпеки його можна поєднувати зі звичайними доставками.
З точки зору організації, доставка збірних вантажів може бути складним процесом. Крім вантажу клієнта, в машині одночасно можуть перебувати близько 7-8 інших з різними точками навантаження і вивантаження. Крім інших аспектів, це впливає на стабільність термінів доставки і вимагає особливого контролю порядку навантаження і розміщення вантажів в машині.

Види транспорту для перевезення збірних вантажів від Miko Group

Перевезення збірних вантажів асоціюється перш за все з автомобільним транспортом, але такі перевезення бувають і інших видів:

  1. Контейнерні, або LCL – популярний спосіб доставляти товари з Азії: товари народного споживання, запчастини, і багато іншого. Крім морського сполучення, можна також перевезти вантаж залізницею в Європі і Азії.
  2. Авіа. Клієнти рідко звертаються до нас, щоб доставити цілий літак вантажу, тому збірка – дуже популярний тип вантажоперевезення літаком.
  3. Перевезення збірних вантажів автотранспортом. Серед транспортних можливостей Cargo Delivery Trans і MIKO Group – рефрижератори та тенти для збірних вантажів, в тому числі ADR транспорт.

Доставка збірних вантажів з Європи та України

Ключовий напрям, за яким ми організовуємо доставку збірних вантажів – країни Європи, але також можливі перевезення в країни Азії, Казахстан, Узбекистан, Туреччину, Росію та ін.

Перевезення збірних вантажів завжди пов’язана з постійним спілкуванням з водієм і перевізником і повним контролем всього маршруту. Як уже згадувалося раніше, велика кількість точок навантаження і вивантаження, різні клієнти з різними типами вантажів і заплутані маршрути впливають на терміни доставки і збільшують ризики виникнення непередбачених моментів в перевезенні. Саме тому для перевезень “збірок” ми рекомендуємо працювати з нашою командою. Ваш менеджер несе відповідальність за весь шлях вантажу і контролює слабкі місця, в яких щось може піти не так.

При підборі відповідного транспорту для збірної перевезення потрібно враховувати багато факторів. Вантажі повинні бути сумісні по класу небезпеки, температурному режиму, типу транспорту та іншим вимогам до перевезення. При транспортуванні, наприклад, сиру, не можна “довантажити” його до риби і ковбасі: це порушує санітарні стандарти і завдає матеріальної шкоди клієнту.

За 13 років роботи ми зробили багато перевезень збірних вантажів в Україну. Одна з найцікавіших включала доставку різних частин вантажу з 3 країн Європи трьома машинами з перевантаженням на нашому складі в Польщі. Вантаж був доставлений клієнтові четвертої машиною, яка приїхала з України і забрала укомплектовані матеріали на фінальну крапку вивантаження. Прочитайте більше про це кейсі на нашій сторінці на LinkedIN: перевезення збірних вантажів в Європу.

Тарифи на перевезення збірних вантажів

Збірна перевезення – це ідеальний варіант, якщо потрібно доставити кілька палет вантажу. Незважаючи на складності в організації, вартість перевезення збірних вантажів нижче, ніж у звичайних перевезень. Як для кожної логістичної послуги, вона залежить від типу і габаритів вантажу, його ваги, особливостей транспортування, маршруту і терміновості. Щоб отримати комплексне логістичне пропозицію для Вашої завантаження, залиште контакти в формі на цій сторінці, або напишіть нам на info@miko-transport.com.ua. Заявки приймаються також за телефоном +38 067 657-33-40.

Серед переваг роботи з нашою командою – понад 13 років досвіду в міжнародній логістиці. Ми точно знаємо, як доставити саме Ваш тип вантажу. Крім того, перевезення в MIKO Group і Cargo Delivery застраховані на 10 000 00 євро європейським GTPL страхуванням. Дивіться також сторінки інших послуг компанії: транспортування наливних вантажів, транспортування небезпечних вантажів, транспортування негабаритних вантажів.

Заповніть форму для розрахунку вартості
Додаткова інформація
Фасовані
Наливні
Контактні дані
Запит успішно відправлений
Натискаючи кнопку «Відправити», я погоджуюся з умовами та політикою конфіденційності сайту.