Міжнародні автоперевезення вантажів

Ми використовуємо найкращі технології в транспортній логістиці і постійно розширюємо перелік вантажів. Досягнення нашої команди – стабільне щорічне зростання вантажообігу і розширення географії поставок.

Перевезення Вашого вантажу необхідним видом транспорту буде організовано протягом 48 годин з моменту надходження замовлення. Досвід наших фахівців дозволяє в найкоротші терміни підібрати оптимальний транспортний засіб для доставки Вашого вантажу в пункт призначення. Ми виконуємо вимоги заводу-відправника на кожному етапі логістики. Кожен процес в MIKO Group строго відповідає високим стандартам європейських виробників хімічної продукції.

hero bg
Замовити дзвінок
Натискаючи кнопку «Відправити», я погоджуюся з умовами та політикою конфіденційності сайту.

Міжнародні автоперевезення вантажів

Транспортування негабаритних вантажів
Міжнародні автомобільні перевезення - одна з основних складових екосистеми логістичних продуктів MIKO Group. Більше 13 років ми організовуємо доставки різних видів вантажів автомобільним транспортом. У власному автопарку MIKO - понад 95 автопоїздів для транспортування наливних вантажів різних класів небезпеки. Для перевезення фасованих і палетованих вантажів ми залучаємо транспорт партнерів, які регулярно проходять внутрішній аудит якості на відповідність високим стандартам MIKO. Міжнародні автоперевезення в нашій компанії підпорядковані вимогам високих європейських стандартів. Як логістичний оператор, ми відповідаємо вимогам SQAS (Safety & Quality Assessment for Sustainability), створеними провідними виробниками хімії в Європі. Серед наших сертифікатів - Isopa і GMP +. Перевага роботи з MIKO Group - створення гнучких індивідуальних транспортних рішень. Ми організовуємо транспорт, що відповідає Вашим вимогам і очікуванням від перевезення. Команда MIKO працює в тому числі з нестандартними маршрутами і вантажами. Крім транспорту, ми допомагаємо клієнтам з митним оформленням, надаємо послуги консалтингу та організовуємо навчання для персоналу Вашого підприємства. Піклуючись про екологію, ми використовуємо машини стандарту Euro 5 і Euro 6, а також розробляємо найоптимальніші з точки зору відстані до вантаження і вивантаження маршрути. Шукаєте екологічні рішення для логістики? Дивіться сторінку інтермодальні перевезення від MIKO Group.

Види автомобільного транспорту та типи вантажів, що перевозяться

Міжнародні автоперевезення вантажів у MIKO - це такі транспортні можливості:
 • Наливні вантажі
Наша основна спеціалізація: подібного рівня експертизи немає ні у одного логістичного оператора в Україні. Ми реалізуємо перевезення наливних вантажів у різного типу цистернах (односекційні і багатосекційні) і танк-контейнерах. Є можливість підігріву вантажу в дорозі. Ми також надаємо 24/7 технічну підтримку: команда фахівців готова в будь-який момент виїхати на точку завантаження / розвантаження і надати допомогу. Проект MIKO Tank & Truck Cleaning station - єдина SQAS-сертифікована мийка для автоцистерн з новітнім обладнанням в регіоні.
 • Небезпечні вантажі
Логісти та водії MIKO мають великий досвід в транспортуванні вантажів різного класу небезпеки. Наш персонал має скоринки ADR, і регулярно проходить навчання для підвищення кваліфікації. Фахівці відділу якості надають для клієнтів консультації по роботі з небезпечними вантажами.
 • Вантажі з температурним режимом
Перевозимо фасовані і наливні вантажі різного класу небезпеки в транспорті з можливістю контролю температурного режиму.
 • Збірні грузи
Міжнародні вантажоперевезення збірних вантажів - розвинене напрям в нашій компанії. Фахівці регулярно організовують і контролюють "збірки" по 3-5 країнам Європи, з можливістю консолідації вантажу на одному з наших складів в Польщі і Чехії і доставкою до Вас в одній машині. Переконайтеся самі: почніть співпрацю з професіоналами, залишивши заявку на сайті.
 • Негабаритні вантажі
Робота з негабаритним вантажем вимагає досвіду і особливої ​​уваги до перевезення. У числі кейсів MIKO по роботі з негабаритів - успішна організація переїзду цілого асфальтного заводу з усім обладнанням.
 • Фасовані вантажі (палетованих)
Фасовані вантажі - від хімікатів до товарів народного споживання - напрямок, яким займається дочірня компанія Cargo Delivery. Ми співпрацюємо як з гігантами в сфері FMCG, так і з невеликими підприємствами, щорічно доставляючи тисячі тонн різних вантажів в тенти, збірках, тент і рефрижераторах.

Тарифи на перевезення вантажу

Тарифи на перевезення вантажу, змінюються в залежності від маршруту, типу транспорту і вимог до вантажу. Ми завжди надаємо найоптимальніші ціни на міжнародні перевезення, враховуючи ситуацію на ринку і особливості конкретного перевезення. Вибираючи MIKO, ви працюєте з надійним партнером і економите час на рутинні завдання. Ваш менеджер - єдиний інформаційний вікно для всієї перевезення, саме він/вона постійно знаходяться на зв'язку з усіма учасниками доставки: від відправника до водія.

Переваги міжнародного перевезення вантажів автомобільним транспортом від Miko Group

Автоперевезення вантажу: 5 переваг роботи з MIKO Group.
 1. Європейські стандарти. Робота нашої команди і організація логістики для клієнтів відбувається за чітко регламентованим процедурам відповідно до європейських стандартів. Це гарантує надійність і стійкість наших послуг.
 2. Гнучкі рішення. У MIKO ми підходимо до кожного клієнта індивідуально. Наша мета - Ваш успіх і розвиток, тому ми організовуємо найбільш ефективну для Вашої компанії логістику.
 3. Відсутність проблем з транспортними дозволами в країнах Європи. В кінці року багато клієнтів і перевізники стикаються з проблемою відсутності дозволів для виїзду до Європи. Ми оптимізуємо цю проблему за допомогою послуги крос-докінгу і автопарку в найближчому зарубіжжі. Дізнайтеся більше, зателефонувавши в наш офіс: +38 (067) 657-33-40.
 4. Комплекс послуг. MIKO - це не тільки широкі транспортні можливості. Це екосистема логістичних продуктів: від перевезення та митного оформлення до мийки автоцистерн і проектування систем безпеки для співробітників заводів.
 5. Турбота про екологію і стійкому майбутньому. Глобальна мета MIKO - створити в Україні стійку ланцюг поставок і задати для всієї індустрії стандарти для стійкого і екологічного майбутнього в нашій країні. Приєднуйтесь до нашої місії вже сьогодні!

Де замовити міжнародні автоперевезення вантажів в Україні?

Замовити автоперевезення фурами в MIKO - це почати співпрацю з командою професіоналів, що працюють за кращими стандартами для розвитку Вашого бізнесу. Залиште заявку на наш сайт автоперевезень, і менеджер зв'яжеться для уточнення всіх деталей. Дивіться також: морські перевезення.
Заповніть форму для розрахунку вартості
Додаткова інформація
Фасовані
Наливні
Контактні дані
Запит успішно відправлений
Натискаючи кнопку «Відправити», я погоджуюся з умовами та політикою конфіденційності сайту.