Міжнародні рефрижераторні перевезення вантажів

Міжнародні рефрижераторні перевезення вантажів
Замовити дзвінок
Натискаючи кнопку «Відправити», я погоджуюся з умовами та політикою конфіденційності сайту.

Міжнародні рефрижераторні перевезення вантажів

Міжнародні рефрижераторні перевезення вантажів

Багато категорій вантажів вимагають перевезення з температурним режимом. Серед транспортних можливостей MIKO Group – міжнародні автоперевезення сировини і товарів народного споживання в цистернах, рефрижераторах і інтермодальні рішення в рефрижераторних контейнерах.

Крім звичайних товарів народного споживання: харчової продукції, ліків, косметики і вітамінів, ми перевозимо хімічна сировина в цистернах з можливістю підтримки постійної температури. Існують типи хімічних сполук, які після кристалізації і розігрівання втрачають свої хімічні властивості. Це означає, що при їх перевезенні потрібно забезпечувати підтримку температури в цистерні, щоб зберегти сировину. У нашому автопарку на машинах встановлені німецькі системи Webasto для контролю температурного режиму.

Дочірня компанія Cargo Delivery Trans організовує рефрижераторні міжнародні перевезення по країнам ЄС і СНД. Ми співпрацюємо з найбільшими виробниками ліків, вітамінів і доставляємо імпортні продукти харчування в найбільші супермаркети України.

Види температурних вантажів, які перевозить Miko Group

Перевезення температурних вантажів різних видів – один з напрямків нашої роботи. Приклади вантажів, з якими ми працюємо:

 1. Перевезення фасованих вантажів РЕФамі в Європі і СНД
 2. Перевезення продуктів харчування з країн Європи в Україну для найбільших рітейл країни
 3. Доставка заморожених продуктів харчування в контейнерах по всьому світу
 4. Перевезення рефрижератором для фармацевтичної промисловості
 5. Доставка косметики і компонентів для парфумерії для виробників і дистриб’юторів

Види транспорту з температурним режимом

MIKO Group використовує власний парк автоцистерн і доступ до парку субпідрядників, які пройшли наш внутрішній аудит від відділу якості. Доступний для клієнтів транспорт:

 1. Грузоперевозки рефрижератором: одно- і дво- камерні рефрижератори, з підтриманням плюсової і мінусової температури
 2. Автоцистерни з системою підігріву і підтримки температури Webasto
 3. Контейнери-рефрижератори для інтермодальних перевезень по всьому світ

Переваги вантажних перевезень рефрижератором від Miko Group

Команда MIKO Group і дочірнє підприємство Cargo Delivery протягом багатьох років організовують логістику вантажів з температурним режимом. Приєднуйтеся до наших задоволених клієнтів – 5 причин, щоб замовити перевезення вантажу з температурним режимом саме у нас:

 1. Працюємо за високими стандартами і дотримуємося сумісність вантажів: сир і риба не їдуть в одному рефрижераторі
 2. Пропонуємо клієнтам комплексні унікальні транспортні рішення: від підбору транспорту до митного оформлення. Ми знаходимо рефрижератори з можливістю довантажити і збірки з найскладніших регіонів по самим нестандартним напрямками
 3. Організовуємо логістику всіх видів вантажів, в тому числі небезпечних
 4. Великий досвід в організації перевезень і досвідчена команда, яка повністю несе відповідальність за успішну доставку Вашого вантажу
 5. Серед наших клієнтів – найбільші компанії рітейлу і FMCG в Україні та Європі, дистриб’ютори і виробники харчової та хімічної продукції

Де замовити міжнародні перевезення температурних вантажів в Україні?

Звертайтеся до української компанії з європейськими стандартами – MIKO Group. Залишайте деталі про завантаження в формі на сайті, і ми повернемося до Вас зі зворотним зв’язком.

Дізнатися розцінки на рефрижераторні перевезення і задати всі питання про перевезення можна, зателефонувавши до відділу продажів: +380676573340. Наші фахівці проконсультують Вас і зроблять прорахунок перевезення відповідно до вимог до вантажу і перевезення.

Заповніть форму для розрахунку вартості
Додаткова інформація
Фасовані
Наливні
Контактні дані
Запит успішно відправлений
Натискаючи кнопку «Відправити», я погоджуюся з умовами та політикою конфіденційності сайту.