Місія та бачення

Місія MIKO Group – розвиток ринку логістичних послуг в Україні і надання найкращих послуг для наших клієнтів. Своїми ключовими цінностями ми вважаємо експертність, надійність і турботу про навколишнє середовище. Ми постійно інвестуємо в розвиток нових технологій і підвищення стандартів в сфері логістики. Наша команда працює кожен день, щоб забезпечувати кращу якість послуг і безпечні безперебійні перевезення для наших клієнтів.

13-річний досвід у сфері логістики, сертифікація за європейськими стандартами і строгий відбір партнерів, з якими наша компанія співпрацює, – це гарантія надійності MIKO Group.

 

Історія компанії

MIKO Group була заснована в 2007 році. У нашому першому офісі працювали 2 людини. Зараз MIKO Group – велика українська логістична компанія з власними автопоїздами і офісами в Україні, Польщі та Чехії.

Ми почали свій шлях як логістичний оператор хімічних вантажів. За 13 років наша компанія заробила репутацію надійного і компетентного партнера, до якого звертаються найбільші європейські хімічні концерни. У 2011 році MIKO Group успішно пройшла європейську сертифікацію SQAS. Наші стандарти якості і відповідальний підхід до роботи отримали від аудиторів найвищу оцінку на території СНД.

Висока якість сервісу – частина культури і ДНК компанії. Ми раді працювати в одній команді і допомагати нашим клієнтам доставляти найрізноманітніші вантажі, не тільки хімічні. У 2020 році була заснована дочірня компанія Cargo Delivery Trans. Наші стандарти якості та безпеки поширюються на перевезення не тільки хімічних, але і стандартних вантажів.

Головний фокус MIKO Group зараз – розвиток сфери логістики в Україні та країнах СНД. Ми інвестуємо в створення і поліпшення мережі мийок для цистерн, які відповідають усім європейським стандартам. Наші фахівці консультують клієнтів і навчають персонал, щоб компаній зі схожою філософією ставало все більше.

2007

Заснування MIKO Group

2010

Перша співпраця з великим європейським хімічним концерном

2011 Logo

Перша сертифікація SQAS

2012

Поява транспортної компанії MIKO Trans-1

2013 Logo

Відкриття SQAS-сертифікованих мийок для автоцистерн

2015 Logo

В складі MIKO Trans-1 10 автопоїздів

2017 Logo

Ініціатор створення UNTCA, яка стає членом федерації EFTCO

2020 Logo

Поява дочірньої компанії Cargo Delivery

Команда