Міжнародні перевезення небезпечних вантажів

Міжнародні перевезення небезпечних вантажів
Замовити дзвінок
Натискаючи кнопку «Відправити», я погоджуюся з умовами та політикою конфіденційності сайту.

Міжнародні перевезення небезпечних вантажів

Міжнародні перевезення небезпечних вантажів

Перевезення небезпечних вантажів – напрямок, в якому команда MIKO Group володіє найбільшою експертних в Україні. MIKO – одна з небагатьох українських компаній, яка регулярно успішно проходить оцінку якості послуг і відповідність європейським стандартам безпеки SQAS. Більше 13 років ми співпрацюємо з найбільшими європейськими хімічними концернами, виробниками будівельних матеріалів і дистриб’юторами товарів народного споживання. Щорічно логісти MIKO Group організовують перевезення сотень тонн наливних і палетованих вантажів різного класу небезпеки.

Міжнародне позначення небезпечних вантажів – абревіатура ADR. Небезпечні речовини діляться на 9 класів. За допомогою власного і експедирується транспорту ми перевозимо наступні небезпечні вантажі:

 1. Вибухові речовини
 2. Гази (в т. Ч. Стислі, наприклад, аерозолі)
 3. Легкозаймисті рідини
 4. Легкозаймисті речовини
 5. Окислюють речовини
 6. Інші небезпечні речовини

Транспортування небезпечних вантажів вимагає дотримання безлічі вимог до безпеки, спеціального обладнання та дозвільних документів. Водій повинен бути достатньо кваліфікований і знати протоколи дії в надзвичайних ситуаціях.

Види транспорту для перевезення вогненебезпечних вантажів

Наша компанія працює як експедитор і перевізник небезпечних вантажів. Власним парком автоцистерн і сучасних тягачів ми перевозимо наливні небезпечні вантажі. Наші водії регулярно проходять тренінги та навчання з техніки безпеки і правильним процедурам при перевезенні, навантаження і вивантаження небезпечних вантажів для найвищого рівня безпеки під час перевезення.

Наші транспортні партнери, транспорт яких ми експедируємо, проходять обов’язковий аудит від фахівців відділу якості MIKO Group. Їх транспорт повинен відповідати високим європейським стандартам нашої компанії. При необхідності, відділ якості проводить навчання роботі з небезпечними вантажами за всіма стандартами. Ми організовуємо такі види доставок для небезпечних вантажів:

 1. Перевезення небезпечних вантажів автомобільним транспортом в цистернах, тенти і рефрижераторах.
 2. Перевезення небезпечних вантажів морем в танк-контейнерах і звичайних контейнерах.
 3. Доставка небезпечних вантажів залізничним транспортом в залізничних контейнерах.

Ціни на транспортування небезпечних вантажів

Ціни на перевезення небезпечних вантажів залежать від класу небезпеки, типу вантажу, упаковки, ваги, габаритів, необхідного типу транспорту, і довжини маршруту. При необхідності фахівці MIKO Group займуться митним оформленням і допоможуть провести правильну вантаження і вивантаження вантажу. Відділ якості проводить тренінги для персоналу заводу. Мобільна команда технічної підтримки в будь-який момент готова виїхати на підприємство з необхідним обладнанням, щоб надати допомогу в вивантаженні наливних вантажів.

Переваги замовлення міжнародної доставки небезпечних хімічних вантажів від Miko Group

 1. Експертність. Наші фахівці тримають руку на пульсі всіх змін в індустрії небезпечних перевезень, і імплементують нові технології і стандарти в роботу.
 2. Комплексні рішення. Команда MIKO розробляє для клієнтів комплексні логістичні рішення. Ваш менеджер контролює і організовує всю перевезення, а також займається всій комунікацією з учасниками перевезення.
 3. Безпека. У роботі ми дотримуємося кращим європейським стандартам.
 4. Надійність. Більше 500 задоволених клієнтів вибирають MIKO за надійність.
 5. Навчання. Ми надаємо безкоштовне навчання по нормам і стандартам роботи з небезпечними вантажами для наших клієнтів.
 6. Перевірений транспорт. Наші підрядники проходять внутрішній аудит якості, а власний транспорт постійно оновлюється і підтримується в хорошому технічному стані.
 7. Власний відділ якості, який отримав високі оцінки від кращих виробників хімічної сировини в світі.

Де замовити міжнародні перевезення небезпечних вантажів в Україні?

MIKO Group – Ваш надійний транспортний партнер для перевезення небезпечних вантажів по всьому світу! Ми перевозимо небезпечні вантажі з максимальною турботою про навколишнє середовище, суспільство, наших співробітників і стійкому майбутньому. Щоб отримати прорахунок вартості перевезення, заповніть форму зворотнього зв’язку на сторінці. Фахівці відділу роботи з клієнтами також приймають заявки по телефону +38 067 657-33-40 та на електронну пошту info@miko-transport.com.ua. Дивіться також сторінки інших послуг Компанії: перевезення збірних вантажів, рефрижераторні перевезення, негабаритні перевезення.

Заповніть форму для розрахунку вартості
Додаткова інформація
Фасовані
Наливні
Контактні дані
Запит успішно відправлений
Натискаючи кнопку «Відправити», я погоджуюся з умовами та політикою конфіденційності сайту.