Мийка вантажівок

hero bg
Замовити дзвінок
Натискаючи кнопку «Відправити», я погоджуюся з умовами та політикою конфіденційності сайту.

Мийка вантажівок

MIKO Tank & Truck Cleaning Station – універсальна вантажна мийка в Дніпрі за європейськими стандартами для розвитку Вашого бізнесу. Наша станція – не просто автомийка для вантажних автомобілів. Це важливий інструмент, який підвищує безпеку всього ланцюга поставок. Тепер в нашому регіоні доступні новітні технології очистки на кращому європейському обладнанні фірми Karcher. Вибираючи MIKO Tank & Truck Cleaning Station, Ви відкриваєте нові можливості для бізнесу, економите час і кошти, а також піклуєтеся про екологію.

Серед наших послуг: зовнішня мийка фури, санітарна обробка рефрижераторів, внутрішня мийка і пропарювання цистерн. Ми також займаємося комплексним обслуговуванням ємностей для ПММ і КАС з можливістю виїзду до клієнта.

Яке обладнання використовується на мийці вантажних машин від Miko Group

На мийці вантажних машин MIKO Tank & Truck Cleaning Station використовується найсучасніше обладнання Karcher, аналогів якому немає в регіоні.
Наша мийка автоцистерн також унікальна для Центральної та Східної України: процес внутрішньої мийки та пропарювання цистерн відбувається 100% автоматично, без участі людини.

Потужне обладнання дозволяє економити Ваш час, кошти, і природні ресурси України. Серед переваг MIKO Tank & Truck Cleaning Station:

 • Швидкість. Санітарна обробка рефрижератора займає приблизно 20 хвилин – швидка мийка вантажних автомобілів допомагає Вам краще планувати час для подачі авто і заробляти більше, збільшуючи оборотність транспорту.
 • Якість робіт. Правильна мийка вантажних авто за європейськими стандартами – це зменшення коефіцієнта відмови від машин через невідповідність санітарним нормам.
 • Вигідна вартість мийки вантажних автомобілів і фур.
 • Відповідна документація. Ми надаємо всі необхідні документи, що підтверджують виконання робіт.

Як відбувається санобробки вантажівок?

Санобробка вантажних авто складається з декількох етапів:

 • Підготовка машини до обробки,
 • Нанесення миючих засобів,
 • Дезінфекція транспорту,
 • Ретельна мийка транспорту відповідно до європейських стандартів,
 • Збір і легальна утилізація відходів мийки.

Після обробки машина приїжджає на завантаження повністю готовою до нової перевезенні: чиста і без неприємних запахів в кузові. Ми гарантуємо якість виконаних робіт і підтверджуємо його відповідними документами.

Чому варто замовити послуги портальної мийки вантажного транспорту і фур в Miko Group?

Міжнародні перевезення вантажів – тільки частина послуг MIKO Group. Нашим спеціальним проектом і особливою гордістю є MIKO Tank & Truck Cleaning Station – унікальна мийка для вантажних автомобілів і цистерн. Процедури виконання робіт підпорядковані європейським стандартам, а потужне обладнання дає нашим клієнтам можливості для розвитку бізнесу. Ми також дбаємо про екологію України: відходи мийки утилізуються легально, і не потрапляють в міську каналізацію, грунт і річки.
Якісна мийка тир – це вантаж, доставлений з дотриманням санітарних норм, безпеку для Ваших клієнтів і споживачів, знижений коефіцієнт відмови від транспорту і економія часу.

На нашій станції створені всі умови для комфорту водіїв:

 • Кімната відпочинку з безкоштовною кавою,
 • Безкоштовний доступ до пральної машини і душовій кімнаті,
 • Охороняється TIR-паркінг на території АТП.

Замовити послуги мийки і дізнатися більше можна за телефоном +38 067-657-32-20. Мийка вантажного транспорту MIKO Tank & Truck Cleaning Station знаходиться в Дніпрі, за адресою Орловська, 21, на території АТП 11263.
Дивіться також: складські послуги в Європі від MIKO Group.

Заповніть форму для розрахунку вартості
Додаткова інформація
Фасовані
Наливні
Контактні дані
Запит успішно відправлений
Натискаючи кнопку «Відправити», я погоджуюся з умовами та політикою конфіденційності сайту.